Надійний партнер із західними цінностями


Наш офіс в Києві працює для міжнародних клієнтів, які здійснюють інвестиції в Україні. Наша мета – запропонувати надійні та професійні бухгалтерські послуги на українському ринку. Пропозиція щодо надання послуг завжди формується у тісній співпраці з клієнтом.

Leinonen Ukraine є однією з нових компаній у складі Групи Leinonen. Ми розпочали свою діяльність у м. Києві навесні 2012 року. Крім того, підтримку діяльності компанії Leinonen Ukraine надає потужна мережа офісів Групи Leinonen у 11 інших країнах.

:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: