Leinonen Ukraine як частина Групи Leinonen

 

Група компаній Leinonen допомагає клієнтам заходити у складні бізнес-середовища і досягати там успіху, надаючи їм високоякісні бухгалтерські послуги, консультативні послуги, послуги з розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, а також адміністративні та аудиторські послуги. Leinonen постійно підвищує надійність, безпечність і зручність своїх методів роботи з метою сприяння розвитку бізнесу клієнтів.Ваш надійний партнер за кордоном


Бухгалтерські, адміністративні послуги, послуги з розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, а також консультативні послуги надаються 14 офісами Групи компаній Leinonen, розташованими в 12 країнах, зокрема у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Литві, Білорусі, Польщі, Болгарії, Угорщині, Україні та Росії. У Литві та Росії працюють одразу по два офіси: у Вільнюсі та Каунасі та у Санкт-Петербургу і Москві.

Дізнайтеся більше про наші послуги в інших країнах на сайті Групи або зверніться до офісу Leinonen, розташованого у Вашому регіоні.

:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: