Зосередьтеся на основному бізнесі


Leinonen пропонує послуги, які дозволяють компаніям успішно займатися бізнесом на міжнародному рівні. Серед нас є фахівці з питань бухгалтерського обліку, які можуть вирішувати будь-які галузеві питання і пропонують унікальні можливості для аутсорсингу. Крім того, фахівці компанії Leinonen піклуються про організацію нарахування заробітної плати і кадрове адміністрування, а також надають професійні консультації з питань бухгалтерського обліку та міжнародної бізнес-діяльності. Спектр наших послуг включає також різноманітні адміністративні послуги.


Leinonen Ukraine надає свої послуги переважно міжнародним клієнтам усіх рівнів. Офіс в Києві належить до міжнародної Групи компаній  Leinonen, який  надає бухгалтерські та консультативні послуги.  

Орінтування на клієнта


Під час надання наших послуг ми орієнтуємося на клієнта. Це означає, що попри те, що кожна компанія має свої потреби, Leinonen завжди розробляє унікальний пакет послуг з урахуванням індивідуальних потреб конкретного клієнта. Наші клієнти отримують спеціально розроблені для них професійні послуги з будь-яких питань, пов’язаних з веденням бухгалтерського обліку. Запорукою нашого успіху є добре підготовлений і досвідчений персонал, чия головна мета полягає у підтриманні взаємовигідних відносин з міжнародними клієнтами.

Аутсорсинг – можливість зосередитися на веденні бізнесу


Під час ведення бізнесу на зовнішніх ринках важливо мати можливість зосередитися на основній діяльності. Стандартним рішенням компаній будь-якої галузі є аутсорсинг, тобто передача функцій ведення бухгалтерського обліку та всієї відповідної адміністративної роботи надійному партнеру. Для більшості міжнародних  компаній таке рішення є цілком природною частиною успішного та ефективного бізнесу.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг є популярним не лише через свою ефективність з точки зору витрат, але й через кращі результати та якість, які він гарантує. Крім того, надійний бухгалтер є одним з найцінніших активів, якими може володіти компанія, якій необхідно убезпечити свою діяльність і забезпечити повний контроль над нею.

Співпраця з нами для вирішення питань, пов’язаних з веденням бухгалтерського обліку у вашій компанії, убезпечить вас від допущення помилок у таких питаннях і дозволить вам зосередитися на введенні бізнесу. Ми завжди ретельно стежимо за всіма змінами і нововведеннями у сфері бухгалтерського обліку, тож співпраця з нами дозволить вам зекономити час і зусилля.  

Серед вигод, які пропонує аутсорсинг бухгалтерських послуг, можна, наприклад, назвати такі:

-  Безперервне ведення бухгалтерського обліку 365 днів на рік

-  Відсутність лікарняних і відпусток, у т. ч. декретних відпусток

-  Висока якість послуг за обґрунтовану ціну

- Досконале розуміння місцевих бюрократичних процедур та положень господарського законодавства

- Цінна інформація щодо питань фінансової діяльності завжди доступна за запитом

- Своєчасна підготовка звітності

- Можливість зосередитися на розвитку інших напрямків успішного бізнесу


До ваших послуг бухгалтери та консультанти 

Проблеми практики розширення бізнесу на нових ринках часто обумовлені культурними та управлінськими відмінностями у веденні бізнесу в різних країнах. Незважаючи на те, що спільні регулювання в рамках Європейського Союзу роблять умови ведення бізнесу більш стабільними в регіоні надання нами послуг, стандарти бухгалтерського обліку, законодавча база, правила та найкращі методи управління все ще суттєво різняться.

Фахівці всіх офісів Leinonen адаптовані до місцевих умов ведення бізнесу і володіють актуальними знаннями у відповідній сфері. Наші менеджери і бухгалтери добре обізнані з рядом культур ведення бізнесу, міжнародними стандартами бухгалтерського обліку та вимогами місцевого законодавства і, відповідно, можуть допомогти клієнтам у вирішенні їхніх проблемних питань.  

Дивіться повний перелік країн, у яких компанії Групи Leinonen надають свої послуги.      

:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: