Бухгалтерські послуги


Фінансовий облік  
Управлінський облік
  - Бухгалтерський облік
  - Відповідність нормативним вимогам
  і законодавству
  - Фінансова звітність
  - Звітність
  - Внутрішній контроль
  - Бюджетування

Основна сфера надання наших послуг – бухгалтерський облік – є однією з найважливіших функцій успішного бізнесу. Він пов’язаний з оцінкою фінансових ресурсів і даних про стан рахунків. Якісний бухгалтерський облік забезпечує прозорість бізнесу і дає керівництву чітке розуміння фінансового стану компанії. Крім того, компаніям будь-якого розміру необхідно вести облік господарських операцій та подавати відповідні звіти, попереджати виникнення проблем з податковими та іншими місцевими органами влади.

Бухгалтери Leinonen належним чином створюють та ведуть бухгалтерську документацію і готують, зокрема, річну фінансову звітність, всі необхідні звіти відповідно вимог чинного законодавства. Наші бухгалтери співпрацюють з клієнтами і забезпечують відповідність бухгалтерських даних національним та міжнародним стандартам.

У контексті фінансового обліку фахівці Leinonen готують і надають необхідні фінансові дані переважно поза межами компанії, наприклад, податковим органам, кредиторам, постачальникам, органам державної влади та іншим зацікавленим особам. Фінансовий облік є дуже структурованим і регулюється як національними, так і міжнародними стандартами бухгалтерського обліку. Наші послуги у сфері фінансового обліку включають, наприклад, ведення бухгалтерського обліку, забезпечення виконання місцевих нормативних вимог і підготовку фінансових звітів.

У контексті управлінського обліку фахівці Leinonen готують і подають необхідні фінансові дані переважно для внутрішніх цілей компанії. Ці дані надають керівникам, працівникам і власникам компанії в якості підстави для прийняття управлінських та операційних рішень. Наші послуги у сфері управлінського обліку включають, наприклад, належну підготовку звітів, здійснення внутрішнього контролю і бюджетування.Для отримання детальної інформації або пропозиції про послуги, зв'яжіться з нашим офісом.
:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: