Адміністративні послуги


Бізнес-адміністрування
Загальне адміністрування
- Виставлення рахунків
- Обробка платежів
- Реєстрація
- Бізнес адреса і обробка поштової кореспонденції
- Представництво інтересів клієнтів
- Архівування

Вирішення різноманітних адміністративних питань є необхідною частиною діяльності будь-якої компанії. Деякі питання тісно пов’язані з веденням успішного бізнесу, а інші просто стосуються місцевих законодавчих або бюрократичних вимог. Крім того, компанії повинні належним чином здійснювати бізнес-транзакції, а місцеві органи влади часто вимагають виконання певних процедур у конкретні строки і в конкретному місці. Наші фахівці з місцевого офісу Leinonen можуть з легкістю взяти на себе вирішення цих складних завдань, які вимагають значних часових затрат.

Адміністративні послуги Leinonen тісно пов’язані з нашими бухгалтерськими послугами, а також послугами з розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування. Наші професійні бухгалтери завжди готові надати послуги з бізнес-адміністрування, такі як обробка платежів, виставлення рахунків і реєстрація для цілей оподаткування ПДВ у відповідності до місцевих вимог законодавства.

Послуги із загального адміністрування дозволять зробити ведення бізнесу більш зручним для клієнта. За запитом ми можемо, наприклад, представляти інтереси наших клієнтів перед органами влади, здавати в архів  бухгалтерські документи, а також надавати послуги пов’язані з офіційною поштовою адресою та поштовою кореспонденцією .


Для отримання детальної інформації або пропозиції про послуги, зв'яжіться з нашим офісом.
:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: