Консультативні послуги


Формування компаній 
Консультування з питань оподаткування
Міжнародний бізнес

- Заснування
- Придбання
- Ліквідація

- Податковий облік
- Податок на прибуток компанії
- Оподаткування міжнародних компаній 
- Розширення бізнесу
- Податкове планування
- Корпоративне структурування   

Leinonen пропонує широкий спектр професійних консультативних послуг як у складі бухгалтерських послуг, так і у вигляді окремих одноразових послуг. Вирішення складних питань на користь клієнта є природною частиною нашої міжнародної діяльності. Окремі наші офіси також надають клієнтам комплексні консультації в окремих галузях експертних знань. Ми охоче розглянемо усі запити. Конкретні пропозиції щодо надання окремих консультативних послуг завжди формуються за результатами переговорів з клієнтом. Важливо узгодити чіткі і конкретні цілі для кожного завдання, це дозволить гарантовано досягнути результату, що задовольнить клієнта. Фахівці Leinonen вважають питання формування компаній важливою частиною своєї діяльності зі сприяння компаніям у розширенні бізнесу і виходу на нові ринки. Від імені клієнта ми засновуємо, припиняємо і ліквідовуємо компанії.

Консультативні послуги Leinonen у сфері податкового консультування органічно пов’язані з бухгалтерськими послугами. Порядок оподаткування міжнародного бізнесу постійно змінюється, а правила оподаткування є складними навіть для компаній, які працюють в межах однієї країни. На додаток до розрахунку податків, податкового декларування і забезпечення дотримання нормативних вимог, ми консультуємо клієнтів у питаннях оподаткування, аналізуємо податкові ризики та надаємо рекомендації щодо уникнення помилок.

Консультативні послуги Leinonen з питань ведення міжнародного бізнесу допомагають клієнтам досягти успіху на міжнародних ринках. Нові компанії та регіони ведення бізнесу пов’язані з виникненням нових запитань і появою нових викликів. Здійснення міжнародної діяльності впливає на оподаткування, звітність, розрахунок заробітної плати та інші питання. Ми присутні у 11 європейських країнах, де ми добре обізнані з місцевими вимогами щодо оподаткування і адміністрування.


Для отримання детальної інформації або пропозиції про послуги, зв'яжіться з нашим офісом.
:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: