Послуги з розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування


Розрахунок заробітної плати
Кадрове адміністрування
- Розрахунок заробітної плати
- Обробка даних щодо розрахунку заробітної плати та розрахункових відомостей

- Ведення документації щодо працівників
- Дотримання вимог трудового законодавства
- Трудові договори/контракти

Розрахунок заробітної плати і кадрове адміністрування є важливою функцією бізнесу. Ми пропонуємо компаніям ефективну з точку зору витрат альтернативу самостійному здійсненню ними цієї функції. Як правило, компанії, які не є достатньо великими, не завжди можуть  дозволити собі власного спеціаліста з питань нарахування заробітної плати, або ж, у випадку з іноземними компаніями, їм бракує відповідних знань про вимоги місцевого трудового законодавства. Водночас, ці послуги зазвичай у гнучкий спосіб  пов’язані з бухгалтерськими послугами.

У контексті розрахунку заробітної плати фахівці Leinonen здійснюють оперативну роботу, пов’язану з розрахунком заробітної плати працівників. Крім того, наші послуги у цій сфері включають підготовку обов’язкових документів і обробку даних щодо розрахунку заробітної плати та розрахункових відомостей.

Кадрове адміністрування включає більш вимогливу роботу, зокрема забезпечення відповідності положенням трудового законодавства, моніторинг місцевих вимог, підготовку трудових договорів/контрактів і ведення документації щодо працівників. За запитом можуть також надаватися більш комплексні послуги у сфері розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування.


Для отримання детальної інформації або пропозиції про послуги, зв'яжіться з нашим офісом.
:

Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again: