Leinonen Ukraine - це послуги бухгалтерського обліку для міжнародних компаній


Потенційні можливості інвестування в Європі

Компанія Leinonen Ukraine є частиною міжнародної мережі компаній, які надають свої послуги у країнах Східної Європи, Балтії та Скандинавії. Ми допомагаємо компаніям виходити на нові ринки та здійснювати діяльність. Нашим українським клієнтам ми можемо запропонувати комплексні пакети послуг із заснування юридичних осіб, ведення бухгалтерського обліку, розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування, що дозволить нашим клієнтам зосередитися на веденні бізнесу. 

Одними з найбільш цікавих потенційних нових ринків для українських компаній є країни Балтії, Швеція та Фінляндія. Група компаній Leinonen має досвід у сприянні клієнтам з багатьох різних сфер діяльності у виході на ці ринки і досягненні успіху. 

Будемо раді більш детально обговорити ринкові можливості з вами. Зв’яжіться з нами.


Потрібна допомога з бізнесом у Європі?
Бухгалтери та консультанти до ваших послуг


Заповніть подану нижче форму і ми зв’яжемося з Вами.

Email again:

Про компанію

Компанія «Leinonen» - це професійний і надійний поставник послуг бухгалтерського обліку в Україні. Київський офіс компанії «Leinonen» є частиною міжнародної бухгалтерсько-консультаційної групи компаній «Leinonen Group»

Надійні професіонали

Досвід дає впевненість. Ми працюємо в даному регіоні майже 20 років. У нашому розпорядженні ґрунтовні знання цього складного ринку і ми бажаємо допомогти Вам розкрити весь його потенціал. Зв’язатися з нами.

Послуги орієнтовані на потреби клієнтів

У компанії «Leinonen» з клієнтом завжди працює професійний бухгалтер з розвиненими комунікативними навичками. Клієнт може розраховувати на повноцінну корпоративну підтримку. Детальнішу інформацію можна отримати в розділі Наші послуги.

: