Office at the city center


Leinonen Ukraine
Igorivska 1/8
UA-04070, Kiev
+380 44 201 9192


:

Компанія Leinonen Ukraine - партнер в аутсорсингу бухгалтерського обліку для міжнародних компаній,які планують інвестувати або здійснюють бізнес діяльніть в Україні

Потенціальні можливості інвестування в Україні

Не зважаючи на складне середовище ведення бізнесу, численні міжнародні компанії постійно у пошуку можливостей інвестувати в Україну. До прикладу, у контексті економічного зростання автомобільна, готельна і туристична галузі, а також сільське господарство належать до числа найпривабливіших з точки зору прибутковості сегментів цього величезного ринку. Країна з 42 мільйонним населенням та другою за величиною територією в Європі не можливо просто ігнорувати.

Експансія українського ринку потребує часу, а також надійного та сумлінного партнера. Разом з цим українську бюрократію можливо легко подолати налагодивши співпрацю з досвідченними професіоналами, які добре знаються на тонкощах управлінських і правових процесів. Leinonen працює у столиці України – в м.Київ, і повністю готова сприяти міжнародним компаніям у налагодженні роботи та досягненні успіху в Україні.

We are looking forward to discuss more about market opportunities with you. Contact us.Need help in Ukraine? 
Reliable expertise available for you

Fill in the form below and we will be in contact with you. 
Email again:


Latest news

Verkhovna Rada of Ukraine ratified the WTO agreement on the simplification of customs procedures. Nov 16

Verkhovna Rada of Ukraine adopted a law “On ratification of the Protocol on Amendments to the Marrakesh Agreement Establishing the World Trade Organization.” For the adoption of the bill №0069 voted 255 deputies.